slide-c27b898
slide-2b361fa
slide-848f6cd
slide-a9d7d0b

تبلیغات محیطی اوژن

طراحی و چاپ بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح استان تهران و شهرستان ها توسط اوژن

دپارتمان تبلیغات محیطی، تبلیغات در محل فروش و تئاتر تبلیغاتی

تبلیغات محیطی در شهرها و جاده ها، خود یک رسانه اند، رسانه هایی بزرگ جذاب و البته پیچیده که اغلب به دلیل در دسترس بودن، گرفتار روزمرگی ما می شوند و از خاطر باز می مانند.

در ارتباط با تبلیغات محیطی چنانچه از استعداد فضای شهری و بین شهری، به درستی و با رعایت اصول و قواعد مقتضی، بعنوان یک مدیای پر اهمیت در بستر تبلیغات بهره گرفت، می توان بافت شهری را به ویترینی زیبا و پرمخاطب، برای نمایش برندها و معرفی کالاها و خدمات به میلیون ها چشم جستجوگر بدل نمود.

 تئاتر، این هنر جذاب، صمیمی و تأثیرگذار نیز اگر با رویکرد و استراتژی صحیح تبلیغاتی، بعنوان یک مدیای نو، ارایه شود، می تواند خاطره ای ماندگار و دوست داشتنی از محصول را در ذهن مخاطب، به یادگار گذارد. مخاطبی که حتی می تواند خود، بازیگر میهمان این تئاتر تبلیغاتی باشد. یکی از شیوه های تبلیغات محیطی ساخت حجم و ماکت تبلیغاتی می باشد که تاثیر به سزایی در چشم های بیننده خواهد داشت .یکی از خدماتی که مجموعه اوژن به مشتریان خود ارائه می دهد طراحی و تولید ماکت تبلیغاتی می باشد که مجموعه تبلیغاتی اوژن برای برند های مختلف طراحی و تولید کرده است.

تبلیعات محیطی در محل فروش

تبلیغات در محل فروش شامل تابلوی آفتابگیر و مش پشت شیشه فروشگاه‌ها که در زیر چند نمونه به نمایش گذاشته شده

طراحی، چاپ و اجرای تبلیغات محیطی سه نان

طراحی، چاپ و اجرای تبلیغات محیطی روژین

شرکت اوژن هنر نماد ، با برخورداری از ارتباطات و امکانات مطلوب از یک سو و دانش و شناخت صحیح از مدیای شهر و تبلیغات محیطی و سابقه ای درخشان در اجرای تئاتر تبلیغاتی از سوی دیگر، می تواند مبلّغی ارزشمند در نظرگاه شهروندان، معاشرت‌ها و یا سفرهای روزمره آنها باشد.

از دیگر خدمات اوژن که می تواند مرتبط به تبلیغات باشد می توان به سایت های تولید پادکست رادیوکامرس و ویکی پز نیز اشاره کرد.