دپارتمان فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ

به جرأت می توان گفت که درعصر کنونی و سالهای پیش رو، با پیشرفت لحظه ای فن آوری ها، جهان مجازی چندان فاصله ای تا بدل شدن به دنیای واقعی ندارد و تا چند سال آینده شاید حد و مرز قابل تشخیصی بین جهان مجازی و واقعی برای مخاطبین باقی نماند. در عصر ارتباطات و گستره فضای دیجیتال،حتی هر گوشی هوشمند نیز، همچون ده ها رسانه دیجیتال (در بر گیرنده ده ها شبکه اجتماعی، تلویزیون های اینترنتی و رسانه های مجازی)، به بسترتبلیغاتی بیکرانی، همراه و همپای هر لحظه مخاطب، بدل شده است.

از دیگر سو، صرفه اقتصادی تبلیغات در فضای مجازی و قابلیت ارتباط بینابینی این فضاها، و نیز امکان نظارت، ارزیابی و رصد بازخورد تبلیغات در فضای مجازی همه و همه باعث گردیده تا بر اهمیت و جذابیت این فضا برای کارفرمایان و ارائه دهندگان سرویسهای تبلیغاتی افزوده شود.

مجموعه اوژن نیز با درنظر گرفتن فرصت های بیشمار این بستر جذاب، و با بهره مندی از تیم های تخصصی خلاق، پویا و نوگرا در زمینه دیجیتال مارکتینگ، تلاش می کند تا با اتخاذ استراتژی جامع متناسب با این بستر، نهایت بهره گیری از امکانات فوق العاده و مقرون به صرفه را برای برندها فراهم سازد.شرکت اوژن هنر نماد یک گارکاه برای ساخت ماکت تبلیغاتی و انواع سازه های تبلیغاتی دیگر در اختیار دارد که می تواند سفارش مشتریان را در سریع ترین زمان ممکن بسازد و تحویل دهد.

خدمات دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

 • ارائه پروپوزال کامل از فعالیت ها و ارائه به برند مورد نظر طی جلسه‏ای حضوری
 • تدوین استراتژی تبلیغات در رسانه‌های دیجیتال نظیر شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها
 • تولید محتوا در فرمت های مختلف: ساخت انواع تیزر، موشن گرافی، بنر، عکاسی، اینفوگرافی و….
 • آنالیز و گزارش‌دهی فعالیت‌ها و بهینه سازی محتوایی و تبلیغات با ارائه راهکاری جدید
 • بازبینی دوره ای برنامه ها و آنالیز نتایج
 • برنامه ریزی، طراحی و تولید انواع محتوا تخصصی متناسب با هویت و نیاز برند
 • طراحی و ایجاد باشگاه مشتریان
 • طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت ها
 • تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار، سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرهای شبکه‌های مجازی
  برای آشنایی با دیگر خدمات شرکت اوژن می توانید وارد بخش درباره ما شوید.

امروزه دیجیتال مارکتینگ نقش مهمی در پیشبرد کسب و کار ها دارد و روش های مدرن در امروز جایگزین روش های سنتی شده است. شرکت اوژن علاوه بر دیجیتال مارکتینگ در زمینه های تبلیغات مثل طراحی حجم و ماکت تبلیغاتی ، ساخت تیزر ، رسانه های محیطی و کمپین های تبلیغاتی ، تولید پادکست و دستور پخت آشپزی هم فعالیت دارد.