چرا ما

شرکت اوژن هنر نماد، سازمانی پویا و نو اندیش، در حوزه ارایه ایده های نوین در عرصه بازاریابی، تبلیغات و برندینگ، مبتنی بر دانش و فن آوری روز دنیا می باشد.

این مجموعه در سال 1392 با هدف ایجاد شیوه های نوین در عرصه بازاریابی و تبلیغات، به کوشش  رضا میکاییل زاده، تأسیس گردید و تا به امروز توانسته است با بهره گیری از مهارت و تجربیات نیروهای متخصص و مجرب خود، بستری حرفه ای را در زمینه خلق ایده های محوری، طراحی هویت سازمانی، برندینگ و همچنین تولید و ارایه مدیاهای گوناگون تبلیغاتی عرضه نماید.

نوآوری مجموعه اوژن گرافیک در بهره گیری از هنرهای گوناگون نظیر تئاتر، مجسمه سازی و موسیقی در عرصه تبلیغات به عنوان تجربه ای منحصر به فرد، زمینه را برای تلفیق اقتصاد و هنر میسر ساخته است .

دپارتمان های تخصصی و برخی خدمات ارایه شده توسط کانون اوژن گرافیک:

 • دپارتمان اتاق فکر (مشاوره کلان تبلیغاتی)
 • دپارتمان طراحی و گرافیک
 • دپارتمان تولید (فیلم، عکس، صدا برای رسانه های صوتی، تصویری و تلویزیون)
 • استودیوهای فیلمسازی، عکاسی تبلیغاتی (دکوراتیو و صنعتی)
 • رسانه های محیطی – تبلیغات در محل فروش و تئاتر تبلیغاتی
 • دپارتمان کمپین های تبلیغاتی (مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت)
 • دپارتمان فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ
 • دپارتمان رویدادها و نمایشگاههای بین المللی برون مرزی

و ...

دپارتمان فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ

به جرأت می توان گفت که در عصر کنونی و سالهای پیش رو، با پیشرفت لحظه ای فن آوری ها، جهان مجازی چندان فاصله ای تا بدل شدن به دنیای واقعی ندارد و تا چند سال آینده شاید حد و مرز قابل تشخیصی بین جهان مجازی و واقعی برای مخاطبین باقی نماند. در عصر ارتباطات و گستره فضای دیجیتال، حتی هر گوشی هوشمند نیز، همچون ده ها رسانه دیجیتال (در بر گیرنده ده ها شبکه اجتماعی، تلویزیون های اینترنتی و رسانه های مجازی)، به بسترتبلیغاتی بیکرانی، همراه و همپای هر لحظه مخاطب، بدل شده است. از دیگر سو، صرفه اقتصادی تبلیغات در فضای مجازی و قابلیت ارتباط بینابینی این فضاها، و نیز امکان نظارت، ارزیابی و رصد بازخورد تبلیغات در فضای مجازی همه و همه باعث گردیده تا بر اهمیت و جذابیت این فضا برای کارفرمایان و ارائه دهندگان سرویسهای تبلیغاتی افزوده شود. شرکت اوژن هنر نماد نیز با درنظر گرفتن فرصت های بیشمار این بستر جذاب، و با بهره مندی از تیم های تخصصی خلاق، پویا و نوگرا در زمینه دیجیتال مارکتینگ، تلاش می کند تا با اتخاذ استراتژی جامع متناسب با این بستر، نهایت بهره گیری از امکانات فوق العاده و مقرون به صرفه را برای برندها فراهم سازد.

استودیو و اتاق فکر اوژن گرافیک

نو اندیشی و تفکر خلاقانه، با تکیه بر جامعه شناسی و روانشناسی دقیق بستر جامعه و نیم نگاهی به تجربیات مؤثر گذشته، بهترین راهگشا برای گام نهادن در مسیر ارائه راهکارهای نوین و سازنده عرصه تبلیغات و برندینگ خواهد بود.دپارتمان اتاق فکر و ایده پردازی کانون اوژن گرافیک بر آن است تا با خلق و پیشنهاد ایده های بکر و نوین، خاطره ای ماندگار و لذتبخش در ذهن مخاطبان به یادگار گذارد؛ خاطره ای شیرین، پرمغز و رسا در بستر رسانه ای مناسب و متناسب با جامعه مخاطبان و اقتضای زمان.

دپارتمان آتلیه طراحی و گرافیک

داشتن ایده ای بکر و خلاق، صرفا تضمین کننده دستیابی به یک اثر تبلیغاتی ماندگار، موفق و مطلوب نخواهد بود.  بذر ایده های ناب و خلاقانه، زمانی به بار خواهد نشست که در بستر امنی از مهارت‍های هنر گرافیک آرمیده باشد.  در دنیای پر تصویر و رنگارنگ امروز، تنها با ایجاد ارتباط تصویری درست و جذاب است که ایده های بکر، در نگاه و یاد مخاطبان، زیبا و ماندگار می مانند.هنرمندان آتلیه گرافیک شرکت اوژن هنر نماد برآنند تا تن پوشی آراسته، منحصر بفرد و زیبا بر قامت ایده های خلاق بپوشانند که شایسته نگاه مخاطبان نکته بین زمانه کنونی باشد.

دپارتمان تولید (فیلم، عکس، صدا برای رسانه های صوتی، تصویری و تلویزیون)  

امروزه نقش بی بدیل رسانه های صوتی تصویری همچون تلویزیون، شبکه های ماهواره ای، شبکه ی نمایش خانگی، فضای مجازی و غیره ، ضرورت و اهمیت ارائه ی ایده های جذاب تبلیغاتی را بیش از پیش یادآور می شود. بهره گیری از توان و مهارت نیروهای متخصص در کنار امکانات و فن آوری های روز دنیا، می تواند هر ایده ی جذابی را به اثری چشمگیر و ماندگار بدل نماید. مجموعه اوژن گرافیک با بهره مندی از کارشناسان هنرمند و با تجربه و نیز داشتن استودیوهای مجهز تصویربرداری و عکاسی و همچنین دوربین های پیشرفته، شما را در تهیه مطلوب فیلم یا عکس تبلیغاتی خود همراهی می نماید.

خدمات دپارتمان رویدادها و نمایشگاه ها

ارائه مشاوره در خصوص معرفی معتبرترین نمایشگاههای موجود در منطقه بازار هدف

 • ثبت نام شرکت ها در نمایشگاه‌های منتخب مورد نظر و انتخاب بهترین موقعیت مکانی غرفه و مطلوب ترین شکل محیطی آن در فضای نمایشگاه بر اساس بودجه در نظر گرفته شده
 • طراحی خلاقانه غرفه بر اساس نیازهای مجموعه و تلفیق هوشمندانه آن با هنر معماری برای رسیدن به طرحی کاربردی و جذاب به دور از صرف هزینه‌های نابجا
 • انتخاب بهترین غرفه سازان بومی و نظارت بر روند عقد قرارداد، ساخت و اجرای غرفه تا حصول نتیجه رضایت بخش و کاهش هزینه های ساخت
 • تجهیز غرفه با مطلوبترین ملزومات ممکن
 • ارائه مشاوره در خصوص خدمات لجستیکی، مالی و گردشگری و اقامت و ...

دپارتمان کمپین های تبلیغاتی (مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت)

هرروزه و در اطراف ما، دریایی از پیامهای تبلیغاتی، با اهداف متفاوت، شکل می گیرد که ما دانسته یا نادانسته در آن شناور می شویم و از محتواها و پیام های آن، تأثیر می پذیریم. یکپارچگی و تمرکز یک برند در بیان پیامی خاص، در مدت زمانی مشخص، با رسانه ها و مدیاهای متفاوت تبلیغاتی، این روزها شیوه ای متداول در جذب مخاطب و افزایش آگاهی اوست که به آن کمپین تبلیغاتی، اتلاق می شود.یک کمپین تبلیغاتی اصولی، مجموعه‌ای از فعالیت‌های تبلیغاتی چندجانبه اما یکپارچه بر اساس هویت و دی‍ان‍ای برند است که در آن، پیام هدف کمپین مشخص شده باشد، جامعه ی مخاطب به درستی تعیین شده باشد، مدیاهای مناسب برای ارایه ی پیام به دقت انتخاب شده باشد و  با برنامه‌ریزی دقیق، بکوشد تا پیام مناسب در دوره زمانی مناسب، با بودجه مناسب برای مخاطب مناسب ارسال شده و تعداد بیشتری از مخاطبان را برای نزدیک تر کردن ارتباط با مالک کمپین، ترغیب نماید.

شرکت اوژن هنر نماد، همواره بر آن بوده است تا بر اساس شناخت دقیق از وضع موجود و تحلیل موقعیت برند، پیام متناسب با اهداف مورد نظر برند را در بستر مدیاهای تبلیغاتی مناسب، پیشنهاد نماید و با طراحی و نظارت بر اجرای صحیح کمپین، شما را تا حصول بهترین نتیجه ی ممکن که همانا درک پیام برند توسط مخاطب و جلب نظر اوست، همراهی نماید.

دپارتمان تولید (فیلم، عکس، صدا برای رسانه های صوتی، تصویری و تلویزیون)  

امروزه نقش بی بدیل رسانه های صوتی تصویری همچون تلویزیون، شبکه های ماهواره ای، شبکه ی نمایش خانگی، فضای مجازی و غیره ، ضرورت و اهمیت ارائه ی ایده های جذاب تبلیغاتی را بیش از پیش یادآور می شود. بهره گیری از توان و مهارت نیروهای متخصص در کنار امکانات و فن آوری های روز دنیا، می تواند هر ایده ی جذابی را به اثری چشمگیر و ماندگار بدل نماید.شرکت اوژن هنر نماد با بهره مندی از کارشناسان هنرمند و با تجربه و نیز داشتن استودیوهای مجهز تصویربرداری و عکاسی و همچنین دوربین های پیشرفته، شما را در تهیه مطلوب فیلم یا عکس تبلیغاتی خود همراهی می نماید.

دپارتمان رویدادها و نمایشگاه های بین المللی برون مرزی

دپارتمان رویدادها و نمایشگاه های بین المللی برون مرزی

با توجه به اهمیت روز افزون مقوله‌ی صادرات در برهه کنونی و تلاش شرکت‌های تولیدکننده‌ی داخلی کشور برای دستیابی به بازارهای جدید بین المللی و یا تثبیت موقعیت خود در بازارهای پیشین، اهمیت حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی به عنوان مهمترین ابزار معرفی مجموعه های تولیدی و محصولاتشان، به توزیع کنندگان برجسته، به امری اجتناب ناپذیر بدل شده است.

بر این اساس شرکت اوژن هنر نماد با افتخار واحد نمایشگاه ها و رویدادهای بین‌المللی خود را به عنوان واحدی نوپا و پویا، به منظور ارائه این خدمت، به محضر همه صنایع تولیدی کشور معرفی می نماید.

تیم ما

رضا میکائیل زاده
رضا میکائیل زاده مدیر عامل