slide-b54fb90
slide-6e1b864
" ما یک جهان رسپی هستیم "
" ما یک جهان رسپی هستیم "

مجموعه‌ی ما یک کارگاه تولید فیلم‌ و رسپی‌های آشپزی است که به صورت منظم، حرفه‌ای و با بهترین کیفیت، به تهیه و انتشار ویدیوهای آموزش آشپزی در فضاها و کانال‌های مختلف مجازی می‌پردازد. از جمله‌ فعالیت‌های این کارگاه، می‌توان به برند 123پز اشاره کرد.

123پز کسب و کاری در حوزه‌ی آشپزی است که فعالیت خود را به صورت جدی از حدود 2 سال پیش در زمینه‌ی تولید فیلم‌های آشپزی آغاز کرده است. این کسب و کار بیشتر تمرکز خود را بر ساخت فیلم‌های ویدیویی آموزش آشپزی متمرکز کرده و رسپی‌های مختلف و متنوعی را تهیه و در کانال‌های مختلف شبکه‌های مجازی از جمله وب‌سایت، آپارات، یوتیوب و اینستاگرام بارگزاری می‌کند. این رسپی‌ها شامل انواع گوناگون و در دسته‌بندی‌های متفاوت می‌باشد: غذاهای اصلی، پیش‌غذاها، سالادها، غذاهای ملل، غذاهای بومی، غذاهای ایرانی، انواع دسر و نوشیدنی، ترشی و ژله، انواع دمنوش و … از جمله‌ی این رسپی‌ها و ویدیوهای تولیدی هستند.

slide-3bf1a39
123پز کسب و کاری در حوزه‌ی آشپزی
ساخت فیلم‌های آشپزی
ساخت فیلم‌های آشپزی
ما یک جهان رسپی هستیم!
ما یک جهان رسپی هستیم!

صفحه‌ی اینستاگرام با تعداد 141K دنبال کننده و 1060 پست، فعالیتی روزانه و مستمر و برنامه‌ریزی شده دارد. ویدیوهای ساخته شده همراه با رسپی‌ها (مواد لازم، طرز تهیه و …) در قالب کپشن و با قالب‌بندی گرافیکی مشخص و طراحی‌شده ارائه می‌گردند که خوشبختانه با استقبال و بازخورد خوبی از طرف مخاطبان همراه بوده و هست.

ما با هم کانال آپارات شما را نیز فعال خواهیم کرد و ویدیوهای تولیدی را در این فضای مجازی همراه با رسپی و طبق دسته‌بندی‌های مشخص به مخاطبان ارائه می‌کنیم. در این فضا دنبال کننده‌های وفادار و دائم بسیاری داریم که مشتاقانه ویدیوها را دنبال می‌کنند و آن‌ها را می‌پسندند و به اشتراک می‌گذارند. بعضی از ویدیوهای این کانال حتی تا بیش از 4 هزار بازدید نیز کسب کرده‌اند. بارگذاری کارها به صورت منظم و روزانه 10 ویدیو صورت می‌پذیرد. این امکان پس از قرارداد با برندهای مختلف برای آن‌ها نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

ما همچنین در کانال یوتیوب نیز فعالیتی مشابه فعالیت در آپارات داریم و طبق برنامه‌ای روتین هر روز ویدیوهای آشپزی ساخته شده را در این فضا بارگذاری می‌کند. در این صفحه نیز شمار قابل توجهی از مخاطبان ثابت و وفادار وجود دارند و کارهای ما را دنبال می‌کنند.

کارگاه تولید رسپی ما توانسته است در مدت زمان فعالیت خود، نظر مثبت برندهای خوب و معتبر صنایع غذایی را جلب کند و طی همکاری‌های مستمر، ویدیوهای آشپزی و سفارشی گوناگون و با محصولات تولیدی‌ ایشان بسازد. همچنین 123پز به انتخاب خود و به شکل رایگان، اقدام به بارگزاری فیلم‌های اسپانسرهای محترم در کانال‌های شخصی 123پز می‌نماید  .از جمله‌ی برندهایی که با ما همکاری داشته‌اند می‌توان به کشت و صنعت روژین تاک، صنایع غذایی لویه، صنایع غذایی کامبیز، گروه صنعتی نامی نیک نها ( سه نان) ، برند هراز و برند آلیما و نامی‌نو اشاره کرد.

کارگاه تولیدی ما با شعار «ما یک جهان رسپی هستیم»، همواره در مدت فعالیت مستمر و برنامه‌ریزی شده‌ی خود کوشیده‌ است بهترین ویدیوهای آموزش آشپزی و مطالب آموزنده را با بالاترین سطح کیفی و فنی به مخاطبان و دنبال کنندگان خود ارائه کند و همچنان نیز به این رسالت خود پایبند است و البته به همین بسنده نمی‌کند و همواره در پی پیشرفت و ارتقاء و به روزرسانی کیفیت کارها و ساخته‌های بارگذاری شده است. امید که در این راستا بتوانیم هر روز بهتر از دیروز باشیم. مجموعه 123پز زیر نظر شرکت اوژن هنر نماد فعالیت می کند